Рекламне агентство “Апельсин”

засновано в 2003 р.

Наша рекламна агенція здійснює повний спектр послуг з виготовлення та розміщення зовнішньої реклами, виробництва поліграфічної та сувенірної продукції. Надаємо рекламні послуги в місті Суми, Сумській області та інших містах України.

На базі РА «Апельсин» функціонує виробничий цех по виготовленню високоякісних вивісок і POS матеріалів, а також поліграфія широкоформатного друку. Майстри зовнішнього цеху виконують роботи з брендування корпоративних автомобілів, муніципального та маршрутного транспорту. Агентство надає послуги з розміщення реклами на сітілайтах і бігбордах міста Суми та Сумської області.

Apelsin
Главный офис

Доставка замовлень в офіс на вибір.


Фахівці РА «Апельсин» успішно вирішують найскладніші дизайнерські й конструктивні завдання для створення неповторних образів вашої реклами.

Рекламне агентство “Апельсин” – є агентством повного циклу зі своїм виробництвом рекламної продукції, зі своїми фахівцями у всіх областях реклами. У нашому арсеналі весь спектр рекламних послуг. Перевага співпраці з нами полягає в простій формулі:

Бренд-менеджер > Креативний відділ > Виробничий цех > Медійний відділ

З якої видно, що закріплений за Вами менеджер контролюватиме весь процес запуску Вашої реклами без необхідності звернення до суміжних агенцій (що спеціалізуються тільки в одній галузі: BTL, інтерактивний маркетинг, комунікаційний дизайн, event-marketing, брендинг та ін.).

Дотримання всіх нюансів відповідно до обраної рекламної стратегії на кожному з етапів виробництва, дозволить рекламувати Ваші товари / послуги ефективно залучаючи до них додатковий інтерес, тим самим просуваючи Ваш Бренд на ринку.

Наше агентство повного циклу здатне впоратися з будь-яким завданням.

Услуги дизайна

Креативний відділ
виконує завдання
будь-якої складності

Дизайн

Залюбки допоможемо Вам у будь-якому питанні рекламного характеру!


Контакти

Головний офіс
Україна, м.Суми, пр-т М. Лушпи, 7
т.: +38(050) 307-11-15

Принт-центр
Україна, м.Суми, вул. Соборна, 32
т.: +38(050) 303-40-07