Главная » » Реклама в\на транспорте

Реклама в\на транспорте

Транспорт – це спосіб не просто залучити аудиторію яскравою рекламою, а й створити значне охоплення різних вікових і соціальних груп споживачів.

За численними дослідженнями, реклама на транспорті показує високий рівень впізнаваності і запам’ятовування. Вона потрапляє в поле зору пішоходів, пасажирів, водіїв, а значить, і в потенційну аудиторію. Рекламна агенція “Апельсин” пропонує комплексні рішення для Вашого бізнесу у сфері транзитної реклами.

РЕКЛАМА НА ТРАНСПОРТІ

Наша компанія пропонує розміщення реклами вашої фірми на бортах та вікнах транспортних засобів. Її обирають як відомі компанії для створення гарного іміджу чи для ознайомлення покупців із новими товарами та послугами, так і маленькі магазини чи фірми для привернення уваги потенційних клієнтів.
Завдяки низькій швидкості пересування такого транспорту, реклама на ньому добре проглядається та запам’ятовується усіма учасниками дорожнього руху та пішоходами.

ПЕРЕВАГИ

Крім того, що вашу рекламу може побачити все місто і навіть країна, ми виділяємо ще кілька переваг:
• широкий сегмент охоплення аудиторії;
• низька вартість рекламного контакту;
• широкі можливості для креативу.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Не помітити рекламу на автобусі, який наближається – неможливо. Тому така реклама динамічна та оформляється з урахуванням необхідності швидко побачити потрібну інформацію.
Використання цього інструменту просування – найефективніше. Адже реклама на транспорті помітна, легко сприймається і не набридає.

РЕКЛАМА У ТРАНСПОРТІ
Рекламні постери всередині салону можна використовувати для інформування аудиторії про акції, знижки та спеціальні пропозиції, а також для підвищення впізнаваності на ринку.

РЕКЛАМА НА ВОКЗАЛАХ – один з кращих видів реклами за тривалістю впливу на цільову аудиторію, а також по запам’ятовуванню та залученню уваги у споживачів.
Реклама на вокзалах працює безперервно. Нескінченний потік пасажирів забезпечує ефективну роботу реклами на найширшу аудиторію при досить невисоких витратах та величезній кількості контактів:

• різноманітність рекламних форматів
• висока частота рекламного контакту: від 10 до 30 хвилин
• покриття зовнішньою рекламою важкодосяжних районів міста
• покриття до 95% масової аудиторії в місті
Тому якщо ви хочете яскраво заявити про свій бренд, послугу чи пропозиції – цей канал комунікації допоможе охопити максимально велику аудиторію.

 

 

Контакти

Головний офіс
Україна, м.Суми, пр-т М. Лушпи, 7
т.: +38(050) 307-11-15

Принт-центр
Україна, м.Суми, вул. Соборна, 32
т.: +38(050) 303-40-07