Главная » » Зовнішня реклама

Зовнішня реклама

Проходячи повз велику кількість різноманітних вивісок, щитів, ми навіть не помічаємо наскільки вони важливі в іміджі компанії.

Зовнішня реклама компанії – це  обличчя, імідж, перший і найважливіший представник з усіх носіїв фірмового стилю компанії!

Рекламна вивіска – це невід’ємний та потужний рекламний інструмент, який сприяє активному розширенню клієнтської бази. Без яскравої зовнішньої реклами не обходиться жодна компанія, адже саме вона відповідає за залучення клієнтів і збільшення продажів.

Фасадна вивіска –  частина екстер’єру будівлі, яка здатна надати йому неповторного вигляду і повідомити клієнтам, де саме знаходиться Ваша фірма. Грамотно оформлена вивіска ненав’язливим чином привертає увагу перехожих і створює початкове враження про організацію, тому довірте її проектування та  розробку професіоналам.

На сьогоднішній день підсвічування є найпотужнішим елементом залучення уваги, у порівнянні з іншими рекламними вивісками. Її можна використовувати як для інтер’єрної, так і зовнішньої реклами. Сяючі елементи мають більші можливості донести до потенційних клієнтів потрібну інформацію.

Лайтбокс (світловий короб) – ідеальне рекламне рішення при досить демократичних витратах на його покупку.

Об’ємні букви – класично популярні, привабливі  та солідні, вони стануть гідною прикрасою фасаду, входу або даху. Ми подбаємо про їх бездоганний стиль: виконаємо їх з підсвічуванням або без, у потрібному вам розмірі та кольорі. Така реклама має надзвичайно ефектний вигляд. Її просто неможливо не помітити! Об’ємні літери можна встановити і на фасаді будівлі, і всередині приміщення. Є багато варіантів виготовлення об’ємних букв – це  звичайні літери з різноманітних матеріалів: світлові,  букви з контражурним підсвічуванням, що притягують погляд своєю незвичністю і вишуканістю.
За бажанням замовника ми можемо зробити індивідуальне 3D-проектування вашої вивіски зі світловим та динамічним ефектом.наружная реклама, апельсин сумы обьемные световые буквы, наружная реклама сумы, оформление фасада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Об’ємні літери з пінопласту.   

Популярність певної торгової марки, магазину, офісу або будь-якого іншого закладу забезпечать об’ємні букви з пінопласту:
– на вивісках магазинів і офісів;
– на ресепшені торгових центрів і готелях;
– на торгових і виставкових площах;
– на святах, весіллях;
– в інтер’єрі офісів.

обьемные буквы с пенопласта, покраска букв, пенопласт сумы, апельсин рекламное агентство сумы, интерьерный логотип сумы, логотип пенопласт с покраской сумы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітрина або ж вікна Вашого магазину за рахунок своєї площі – це те інформаційне поле, яке при правильному оформленні допоможе вам звернути на себе увагу клієнтів і реалізувати будь-які ідеї.
Оформлена вітрина магазину це не тільки елемент зовнішньої реклами, а і імідж та фірмовий стиль магазину.
Грамотний дизайн та оформлення вітрини допоможе привернути увагу потенційних клієнтів, сформувати необхідне уявлення про статус і якість пропонованих товарів і послуг, допомагає переконати випадкового перехожого стати клієнтом компанії.

Контакти

Головний офіс
Україна, м.Суми, пр-т М. Лушпи, 7
т.: +38(050) 307-11-15

Принт-центр
Україна, м.Суми, вул. Соборна, 32
т.: +38(050) 303-40-07