Главная » » Настільний календар

Настільний календар

Настільний календар – це своєрідний довідковий посібник з планами на майбутнє, який завжди знаходиться на робочому столі. Настільні календарі, як і настінні календарі зазвичай відрізняються невеликим форматом. Поруч з календарної сіткою – місячної або річної – розміщуються фото, картинка або рекламний макет.

Такі календарі можна дарувати клієнтам, партнерам, співробітникам. Яскравий і барвистий календар є незамінним помічником у роботі. Адже на столі не загубиться, більш того, на ньому можна зробити важливі позначки. Настільний календар будиночок – відмінно поєднує в собі функції календаря і носія рекламної інформації. Він зручно розташовується на столі, використовується протягом року і стільки ж часу працює реклама Вашої компанії.

За Вашим бажанням календар “будиночок” можна заламінувати матовою або глянцевою плівкою. Матова ламінація – додає вашому зображенню «пастельні», менш насичені кольори, зображення стає більш «глибоким». Рекламна агенція “Апельсин” пропонує разом з настільними календарями  відразу замовляти календарі квартальні. А якщо календарі будуть поширюватися на виставках або семінарах, то разом з ними можна замовити друк листівок.

У на  ви знайдете поліграфічну продукцію на будь-який смак і запит. Ми відповідально підходимо до її виготовлення: використовуємо тільки першокласні матеріали і працюємо за новітніми технологіями, які гарантують високу якість друку. На друк календаря-будиночка ціна вас приємно здивує. Вона залежить від терміну виготовлення, складності оформлення і кількості готових примірників. 

 При необхідності команда досвідчених дизайнерів допоможе створити макет, перетворивши календарик в міні-каталог. У нас календарі будиночки перекидні можна замовити онлайн або за телефонами, які вказані у розділі Контакти.

настольный календарь, каленндарь квартальный сумы, перекидной календарь домик, апельсин сумы, реклама сумы, рекламное агентство апельсин, карманный календарь, новогодняя сувенирная продукция

Контакти

Головний офіс
Україна, м.Суми, пр-т М. Лушпи, 7
т.: +38(050) 307-11-15

Принт-центр
Україна, м.Суми, вул. Соборна, 32
т.: +38(050) 303-40-07