Главная » » Друк на чашках

Друк на чашках

Досягти гарної впізнаваності бренду нелегко. Більшості підприємств необхідно витратити чимало коштів і часу, щоб зробити  компанію  впізнаваною. Брендована продукція (різні сувеніри з нанесеним на них логотипом  або слоганом компанії) – дуже ефективний спосіб досягти бажаного. При цьому діапазон цін на сувеніри різний: можна вибрати недорогі масові продукти, а можна і преміальні – щоб підкреслити статус компанії. Такі вироби – важлива частина маркетингової стратегії. Вони нагадують клієнтам про ваші продукти або послуги, завдяки чому бренд виділяється на тлі конкурентів і краще запам’ятовується. 

Ось чому варто тішити нових і старих клієнтів зручними і корисними подарунками, які будуть постійно у них в полі зору як вдома, так і на робочому місці. І брендовані чашки підходять для цього якнайкраще.

На чашках велика зона для друку, тому можна нанести не тільки логотип, але і цікавий малюнок, контактну інформацію або навіть невеликий комікс. Не варто забувати, що гумор – дуже цінний помічник для підвищення запам’ятовування бренду.

Чашка – необхідний столовий предмет щоденного використання. Ми користуємося нею вдома, на роботі, в кафе і ресторанах, куди заходимо на чашечку кави або чаю. Чашка стане оригінальним подарунком або тонким рекламним ходом, варто лише застосувати фантазію і знайти друкарню, яка перенесе необхідне зображення. Для принта можна вибрати фото, напис з побажаннями або візуалізувати мрію. Якщо у дитини є улюблений герой мультфільму, то чому б не подарувати їй власний посуд, на якій буде красуватися улюблений персонаж? Тоді малюк із задоволенням буде пити з такої чашки.

А можливо, Ви – власник бізнесу? Тоді, замовивши друк з лого компанії на чашках, Ви забезпечите довгострокову рекламу фірми, адже флаєри та білборди в порівнянні з посудом – недовговічний вид рекламної продукції. Якщо у Вас немає свого макета, ми із задоволенням вам розробимо унікальний дизайн. 

Використовуючи сучасні технологічні процеси, рекламна агенція “Апельсин” надає послуги з нанесення друку (принта) на чашку  з написом, фото, логотипом на замовлення в місті Суми. Нам довіряють тисячі замовників – це говорить про якість послуг, що надаються. Замовлення тви можете зробити на нашому сайті або за телефонами, які вкахані в розділі Контакти.

печать на чашках сумы, чашки с логотипом сумы, сувенирная продукция с печатью, брендирование чашек сумы, апельсин сумы, реклама сумы, рекламное агентство апельсин, апельсин суми

Контакти

Головний офіс
Україна, м.Суми, пр-т М. Лушпи, 7
т.: +38(050) 307-11-15

Принт-центр
Україна, м.Суми, вул. Соборна, 32
т.: +38(050) 303-40-07