Главная » » Щоденники з логотипом

Щоденники з логотипом

Тиснення логотипу на обкладинці щоденника – найпростіший і популярний спосіб персоналізації. Саме так, звичайний датований блокнот перетворюється в символ корпоративної культури. Існує два найпопулярніших методів тиснення на ділових аксесуарах – блинтове (сліпе) та тиснення з використанням фольги (фольгування). Блинтове тиснення – це техніка художньої обробки поверхні палітурного матеріалу шляхом нанесення зображення тиском штампа при нагріванні. Завдяки такій властивості якісного шкірозамінника, як термочутливість, його поверхню під впливом температури і тиску змінює колір, надаючи логотипу більше чіткості і виразності.

Гаряче тиснення фольгою – вид тиснення, при якому зображення на запечатуваних матеріалах створюється під тиском, нагрітим до певної температури штампом з використанням спеціальної фольги. Фольга може бути металізованою (золотою, срібною),  з матовою або глянцевою поверхнею.

Ми здійснюємо нанесення логотипу на щоденники високої якості, які виготовлені з міцних матеріалів. Логотип підприємства на якісному товарі підкреслить відповідальний підхід компанії до своєї діяльності і стане відмінною рекламою. Наші фахівці здійснюють нанесення логотипу на щоденники за допомогою сучасного обладнання і якісних матеріалів. Зображення тривалий час зберігає презентабельний зовнішній вигляд, не вицвітає і не псується. Ви  може самостійно підібрати дизайн щоденника, його колір і розміри.

сувенирная продукция с логотипом сумы, ежедневник с логотипом, ежедневник с логотипом сумы, рекламное агентство апельсин сумы, сумы апельсин, корпоративные сувениры

Контакти

Головний офіс
Україна, м.Суми, пр-т М. Лушпи, 7
т.: +38(050) 307-11-15

Принт-центр
Україна, м.Суми, вул. Соборна, 32
т.: +38(050) 303-40-07