Главная » » Поліетиленові пакети

Поліетиленові пакети

печать на пакетах, пакеты сумы, пакет с логотипом, логотип сумы, апельсин сумы, рекламное агентство сумыЯкщо вас цікавить недорога та ефективна реклама вашого бренду або гарантії просування на ринку, то поліетиленові пакети банан з логотипом – це те, що вам потрібно! У цьому світі поліетиленові пакети це невід’ємний атрибут кожної людини. Такий рекламний носій не викинуть як листівку або візитну картку, а навпаки, пакет банан з логотипом буде нагадувати про вас ще дуже довгий час. Друк логотипу на пакетах банан – це вірне і вигідне рішення.

Ми пропонуємо Вам високу якість друку і оперативність. Для нанесення зображення на поліетиленові пакети ми застосовуємо трафаретний друк (шовкографія). Шовкотрафаретний друк економічно вигідний на малих тиражах, від 50 до 2000 шт. Зображення переноситься на виріб за допомогою трафарету. Переваги: – велика місткість за рахунок донної або бічних складок; – велика вантажопідйомність за рахунок укріпленої ручки; – здатність зберігати форму; – багаторазове використання. Технічні характеристики: Матеріал – поліетилен (ПВТ або ПНТ) від 40 мкм. Розміри – від 20 * 30 см до 40*50 см. Тираж – від 50 шт. Друк – до 8 кольорів.  

Пакети майка з логотипом – це найкраще рішення для бізнесу будь-яких масштабів. Майка відрізняється місткістю і підвищеною міцністю. Кожен пакет виготовляється з бічними фальцами, що дозволить упакувати будь-який великогабаритний товар. Зовнішній вигляд виробу нагадує трикотажну майку, що вплинуло на формування його назви.

Ми здійснюємо друк на пакетах майка, застосовуючи високоякісні нетоксичні фарби, які гарантують широку палітру кольорів, а так само високу чіткість написів і малюнків вашого рекламного нанесення. Це запорука збереження логотипу під час всього терміну експлуатації. Фірмові пакети майка з логотипом завоювали популярність у бюджетній категорії користувачів через дешевизну, зносостійкість та практичность. Вони часто потрібні організаціям, які хочуть збільшити впізнаваність бренду без великих капіталовкладень.

Пакети майка з логотипом використовують невеликі магазини і супермаркети, підприємства з надання послуг та виробничі компанії. В такі пакети можна упакувати об’ємні товари і сипучі продукти – різні крупи, цукор, макаронні вироби. Завдяки невисокій ціні майка з нанесенням – відмінний рекламний носій.

Контакти

Головний офіс
Україна, м.Суми, пр-т М. Лушпи, 7
т.: +38(050) 307-11-15

Принт-центр
Україна, м.Суми, вул. Соборна, 32
т.: +38(050) 303-40-07