Главная » » Широкоформатний друк

Широкоформатний друк

Технологія широкоформатного друку дозволяє отримувати бажані зображення на папері, самоклеючій та перфорованій плівці, банері та банерній сітці, холсті та фотошпалерах.

Матеріали для широкоформатного друку:

Банер – гнучкий, еластичний, міцний, універсальний матеріал білого кольору. Його застосовують як в рекламних конструкціях – щитах, вивісках так і в середині приміщень. Перевагою даного матеріалу є стійкість до температурних перепадів, дії УФ випромінювання та опадів. Створений для одностороннього друку. Характеризують два види банерів: литий та ламінований. Ламінований банер – більш доступний за ціною. Крім цього, він легше і мобільніше литого банера. Найбільш часто застосовується в зовнішній рекламі при малих площах поверхні, або всередині приміщень. Робоча поверхня матеріалу покривається лаком. Так як ламінована банерна тканина схильна до дії вологи та бруду, погіршення характеристик міцності, в умовах вулиці, з часом вона стає менш довговічною ніж лита (у середньому 3 роки). Як правило, використовується для короткострокового використання, коли важлива низька ціна виготовлення банеру.

Банерна сітка – модифікований тип банерної тканини з особливим нанесенням перфорацій. Застосовують при брендуванні вікон та вітрин, оскільки сітка пропускає денне світло в приміщення, не блокуючи його.

Самоклеюча плівка – користується неабиякою популярністю, як носій, для широкоформатного друку. Широкий спектр використання самоклеючої плівки (від декорації приміщень, оформлення вітрин, вивісок, брендування вікон, виготовлення інформаційних вказівників та розміщення рекламних кампаній на поверхнях громадського транспорту) свідчить про універсальність даного матеріалу. Самоклейка дає можливість виготовити різноманітні наклейки (наліпки) та стікери, які, за потреби, можуть бути фігурно вирізані за допомогою плотерної порізки.

Папір Backlit (беклайт) – це папір з особливими світловими характеристиками, спеціально розроблений для світлової реклами: конструкцій з внутрішньою підсвіткою, сіті-лайтів.

Папір Blueback (блюбек)– це  непрозорий папір для широкоформатного друку, який використовується для зовнішньої реклами.
Папір блюбек має одну сторону блакитного кольору, завдяки цьому, лицьове зображення захищається від просвіту.

Контакти

Головний офіс
Україна, м.Суми, пр-т М. Лушпи, 7
т.: +38(050) 307-11-15

Принт-центр
Україна, м.Суми, вул. Соборна, 32
т.: +38(050) 303-40-07