IKURA. Об’ємні світлові літери на композитній основі

Виготовили та виконали монтаж фасадної вивіски для IKURA – це популярний сервіс доставки їжі в місті Суми. Вивіска була створена відповідно до фірмовового стилю компанії….

Комплексне рекламне оформлення фасаду та інтер’єру для МЦ “Медея”

У продовженні тісного співробітництва з медичним центром “Медея” наша компанія виконала брендування фасаду медичного центру.

Мішлен. Об’‎ємні світові літери

Для ресторану “Мішлен” виконали фасадну вивіску у вигляді об’‎ємних світлових літер та фігурного лайтбоксу у формі “зірки”. 

Айфоша. Об’‎ємні світові літери

Сяючі об’ємні написи – ефектний  різновид зовнішньої реклами, частина атмосфери вечірнього міста. З чого складаються літери? Для виготовлення світлових об’ємних букв наша компанія використовує тільки…

Світлова вивіска для “Терра Банку”

Виготовлення та монтаж об’ємної вивіски зі світловими буквами та фігурним лайтбоксом для “Терра Банку” Об’ємні літери та фігурний лайтбокс чудово вписалися  у зовнішнє оформлення будівлі….

Комплексне рішення для колор-студії “Хамелеон”

Наша рекламна агенція виконала комплексне рекламне оформлення для колор-студії”Хамелеон”. Перед нами стояло завдання – дотримати стильову єдність у зовнішньому оформленні будівлі. Для рішення цієї задачи…

Інтер’єрна вивіска для “Softaly” із пенопласту

Інтер’єрну вивіску для “Softaly” ми виконали  із пенопласту та пофарбували в червоний колір. Останнім часом стали популярними об’ємні букви з екструдованого пінополістиролу і звичайного пінопласту….

Хатіко. Вивіска та оформлення фасаду

Креативне рішення дизайну вивіски та комплексне оформлення  вхідної групи для зоомаркету “Хатіко”. Ми пропонуємо своїм клієнтам більше ніж просто виробництво вивісок з композиту. Цікаві дизайнерські…

Композитна вивіска. Style

Фрезовані елементи з композитних панелей при малих затратах та у скорочений термін дозволяють зробити стильну та довговічну вивіску.

ANDI. Вивіска з об’ємних літер

Об’ємні світлові букви  – найефективніший вид зовнішньої реклами. Через 3Д ефект букви проглядаються з різних ракурсів, та сучасно виглядають як вдень, так і в нічний час доби. Бічні частини цих об’ємних літер виготовленні з пластика, а передня частина з – акрилу. Всередину конструкції вмонтовано джерело світла і саме в такому виконанні об’ємні букви виглядають помітно та досить яскраво.

Турагенство “Fly”

Наша компанія в рамках ребрендінгу туристичної агенції “Fly” розробила та виконала роботи з оформлення вхідної зони включно з проектуванням та виготовленням вивіски, виконаної в новому…

RadugA. Вивіска.

У зв’язку з відкриттям нового супермаркету меблів “RadugA”, фахівці нашої компанії розробили і встановили вивіску, створили і розмістили серію білбордів в новій сучасній стилістиці.

Zima Style. Вивіска

Світлова та інтер’єрна світлові вивіски. Сяючі елементи мають більші можливості донести до потенційних клієнтів потрібну інформацію.

Magic Time. Вивіска

Об’ємна світлова реклама для “Magic Time”- об’єднання різноманітних матеріалів в рекламній конструкції.

ARES. Вивіска та оформлення фасаду

Виготовлення вивіски та оформлення фасаду магазину “ARES”

Веселка. Зовнішня реклама

Рекламне оформлення магазину “Веселка”. м.Суми, вуд. Борова

Контакти

Головний офіс
Україна, м.Суми, пр-т М. Лушпи, 7
т.: +38(050) 307-11-15

Принт-центр
Україна, м.Суми, вул. Соборна, 32
т.: +38(050) 303-40-07