IKURA. Об’ємні світлові літери на композитній основі

Виготовили та виконали монтаж фасадної вивіски для IKURA – це популярний сервіс доставки їжі в місті Суми. Вивіска була створена відповідно до фірмовового стилю компанії….

Vista. Реклама на маршрутних таксі

Для нашого постійного клієнта, мережі будівельнро-господарчих маркетів “Віста”, вкотре виконали брендування маршрутного таксі. Ми здійснили обклейку автомобіля комбінованим способом, а саме аплікацією кольорової плівки та…

Sumy Craft. Брендування маршрутного такси

Реклама на транспорті використовується для залучення уваги і виклику інтересу у потенційних клієнтів. При цьому, масове охоплення споживачів дозволяє доступно і якісно донести рекламну інформацію до кожного з них.

Виготовлення коробки для упаковки

Чого, здавалося б, можна очікувати від простої упаковки, яка є, по суті, всього лише обгорткою для товару, речі? Але насправді коробки для упаковки відіграють велику…

Комплексне рекламне оформлення фасаду та інтер’єру для МЦ “Медея”

У продовженні тісного співробітництва з медичним центром “Медея” наша компанія виконала брендування фасаду медичного центру.

Мішлен. Об’‎ємні світові літери

Для ресторану “Мішлен” виконали фасадну вивіску у вигляді об’‎ємних світлових літер та фігурного лайтбоксу у формі “зірки”. 

TastyFood. Розробка фірмового стилю

Проведено роботи по оновленню логотипу в межах концепту (зокрема розробка нового имиджевого паттерну), та розробка елеметів фірмового стилю від візитівки до зовнішньої реклами.

Айфоша. Об’‎ємні світові літери

Сяючі об’ємні написи – ефектний  різновид зовнішньої реклами, частина атмосфери вечірнього міста. З чого складаються літери? Для виготовлення світлових об’ємних букв наша компанія використовує тільки…

Світлова вивіска для “Терра Банку”

Виготовлення та монтаж об’ємної вивіски зі світловими буквами та фігурним лайтбоксом для “Терра Банку” Об’ємні літери та фігурний лайтбокс чудово вписалися  у зовнішнє оформлення будівлі….

Комплексне рішення для колор-студії “Хамелеон”

Наша рекламна агенція виконала комплексне рекламне оформлення для колор-студії”Хамелеон”. Перед нами стояло завдання – дотримати стильову єдність у зовнішньому оформленні будівлі. Для рішення цієї задачи…

Інтер’єрна вивіска для “Softaly” із пенопласту

Інтер’єрну вивіску для “Softaly” ми виконали  із пенопласту та пофарбували в червоний колір. Останнім часом стали популярними об’ємні букви з екструдованого пінополістиролу і звичайного пінопласту….

Брендовані квіткові тумби

Брендовані квіткові тумби для фестивального міста Тростянець!
Тумби виконані із композитного матеріалу, розміром 1400*900*400мм з різним зображенням.

Добряна. POS матеріали

У зв’язку з оновленням фірмового стилю торгівельної марки “Добряна”, ми виконали брендування корпоративних транспортних засобів, розмістили рекламну інформацію на білбордах, виготовили POS матеріали для місць…

Хатіко. Вивіска та оформлення фасаду

Креативне рішення дизайну вивіски та комплексне оформлення  вхідної групи для зоомаркету “Хатіко”. Ми пропонуємо своїм клієнтам більше ніж просто виробництво вивісок з композиту. Цікаві дизайнерські…

Добряна. Брендування авто

Брендування корпоративного транспорту для торгівельної марки Добряна (Суми), на замовлення “Мілкіленд Україна” (Київ). Наші спеціалісти розробили оригінальний дизайн згідно з технічним завданням та у відповдності…

ФК “LS Group”. Брендування авто

Брендування авто – це можливість показати себе де завгодно і в режимі нон-стоп. Такий вид реклами – відмінний спосіб розповісти та нагадати про себе! Нещодавно…

Евробазар. Троллейбус

Дизайн та розміщення рекламного сюжету для ТЦ”Євробазар” та “Центральний ринок” на тролейбусах (м.Суми) Завдяки грамотній логістиці та «смачному» сюжету, проект відразу привертає увагу містян, сприяє…

Композитна вивіска. Style

Фрезовані елементи з композитних панелей при малих затратах та у скорочений термін дозволяють зробити стильну та довговічну вивіску.

ANDI. Вивіска з об’ємних літер

Об’ємні світлові букви  – найефективніший вид зовнішньої реклами. Через 3Д ефект букви проглядаються з різних ракурсів, та сучасно виглядають як вдень, так і в нічний час доби. Бічні частини цих об’ємних літер виготовленні з пластика, а передня частина з – акрилу. Всередину конструкції вмонтовано джерело світла і саме в такому виконанні об’ємні букви виглядають помітно та досить яскраво.

Турагенство “Fly”

Наша компанія в рамках ребрендінгу туристичної агенції “Fly” розробила та виконала роботи з оформлення вхідної зони включно з проектуванням та виготовленням вивіски, виконаної в новому…

RadugA. Вивіска.

У зв’язку з відкриттям нового супермаркету меблів “RadugA”, фахівці нашої компанії розробили і встановили вивіску, створили і розмістили серію білбордів в новій сучасній стилістиці.

Ramses. Брендування маршрутки

Салон-магазин “Ramses” неодноразово замовляв брендування маршрутного транспорту. В чергове успішно виконане замовлення – підтвердження незаперечною ефективності такого виду транзитної реклами.

Профтел re:брендинг

Ребрендинг для компанії “ПРОФТЕЛ” після 15 років з моменту заснування, зумовлено необхідністю показати серйозні зміни в менеджменті, маркетингу, та у зв’язку з розширенням послуг рітейлу і сервісу.

Меню. “Обеденка”

Розробка оригінального меню доповненого тематичними аксесуарами виконано в безкомпромісному дизайні.

Skoda. Брендмауер

Брендмауер – надзвичайно дієвий тип зовнішньої реклами для будь-яких цілей як маркетингових так і суто іміджевих.

Zima Style. Вивіска

Світлова та інтер’єрна світлові вивіски. Сяючі елементи мають більші можливості донести до потенційних клієнтів потрібну інформацію.

Garna. Тролейбус

Для компанії з широкою цільовою аудиторією реклама на муніципальному транспорті є пріоритетною, тому охоплення аудиторії в цьому випадку максимальне.

Magic Time. Вивіска

Об’ємна світлова реклама для “Magic Time”- об’єднання різноманітних матеріалів в рекламній конструкції.

ARES. Вивіска та оформлення фасаду

Виготовлення вивіски та оформлення фасаду магазину “ARES”

Музей шоколаду: Експозиція “Корона”

Співробітники Рекламного агентства «Апельсин» розробили концепцію дизайну і успішно виконали всі роботи з оформлення залів “Музею шоколаду” в м.Тростянець.

Веселка. Зовнішня реклама

Рекламне оформлення магазину “Веселка”. м.Суми, вуд. Борова

Контакти

Головний офіс
Україна, м.Суми, пр-т М. Лушпи, 7
т.: +38(050) 307-11-15

Принт-центр
Україна, м.Суми, вул. Соборна, 32
т.: +38(050) 303-40-07