IKURA. Об’ємні світлові літери на композитній основі
22 Грудня, 2020

Виготовили та виконали монтаж фасадної вивіски для IKURA – це популярний сервіс доставки їжі в місті Суми.

Вивіска була створена відповідно до фірмовового стилю компанії. Об’ємні світлові літери на композитній основі відмінно виконують інформативну функцію, гармонійно поєднуються з кольором фасаду і не порушують при цьому загальний характер архітектури будівлі!
Мерехтливий елемент логотипу змусить потенційних клієнтів на секунду зупинити свій погляд на вашій вивісці, а іноді цієї секунди цілком достатньо, щоб людина захотіла дізнатися більше.
Це оптимально для створення стильного та елегантного рекламного рішення.

Умілі і креативні маркетологи постійно знаходять і застосовують методи та прийоми збільшення продажів для торгових підприємств. А наше якісне і яскраве рекламне оформлення магазинів реалізує задуману стратегію продажів. Якщо необхідно оформити фасад магазину, рекламно оформити конструкцію або об’єкт, вітрини з товаром, акційні пропозиції – телефонуйте, ми все зробимо!

Світлова реклама від професіоналів!

Світлові вивіски і щити користуються популярністю у об’єктів, що працюють в цілодобовому режимі і потребують залучення відвідувачів в темний час доби. Зважаючи на популярність даного виду реклами необхідно приділити особливу увагу дизайну, що зробить вивіску впізнаваною здалеку.

Наші переваги:

наружна реклама, апельсин сумы, апельсин суми, комплексне оформлення фасаду, лайтбокс,, вхідна група, световые обьемные буквы апельсин сумы, рекламное агентство апельсин сумы, светодиодные вывески сумы апельсин

Залишити відповідь

Контакти

Головний офіс
Україна, м.Суми, пр-т М. Лушпи, 7
т.: +38(050) 307-11-15

Принт-центр
Україна, м.Суми, вул. Соборна, 32
т.: +38(050) 303-40-07