Виготовлення коробки для упаковки
5 Жовтня, 2020

Чого, здавалося б, можна очікувати від простої упаковки, яка є, по суті, всього лише обгорткою для товару, речі?

Але насправді коробки для упаковки відіграють велику роль у формуванні певного образу. Коробка здатна додати яскравих емоцій або, навпаки, відштовхнути одержувача відповідним зовнішнім виглядом. Крім того, на коробки для упаковки можна нанести важливу і корисну інформацію про продукт, виробника або прикрасити її відповідно до смаків та уподобань одержувача.

Грамотний дизайн упаковки – запорука привабливості товару!

Оригінально виготовлена ​​упаковка є сильним іміджевим інструментом і здатна ефективно виконувати функції продавця. Саме тому виготовлення упаковки на замовлення  сьогодні користується високим попитом. Знаючи, що саме потрібно клієнту, пропонуємо грамотне втілення будь-яких дизайнерських рішень. Залежно від вимог, ми допоможемо оформити упаковки для:

Наші клієнти довіряють нам свої замовлення по виробництву упаковки вже більше 15 років. Ми консультуємо, допомагаємо у виборі матеріалів, допомагаємо з дизайном і знаємо масу важливих нюансів для отримання дійсно гарного продукту.

Оперативно дізнатися ціну, терміни або просто отримати консультацію, можна написати або зателефонувати нам. 

упаковка, реклама сумы, изготовление коробок с печатью, любой размер коробок, высечка, рекламное агентство сумы апельсин, рекламна агенція суми, апельсин суми

Залишити відповідь

Контакти

Головний офіс
Україна, м.Суми, пр-т М. Лушпи, 7
т.: +38(050) 307-11-15

Принт-центр
Україна, м.Суми, вул. Соборна, 32
т.: +38(050) 303-40-07