Vista. Реклама на маршрутних таксі
7 Грудня, 2020

Для нашого постійного клієнта, мережі будівельнро-господарчих маркетів “Віста”, вкотре виконали брендування маршрутного таксі. Ми здійснили обклейку автомобіля комбінованим способом, а саме аплікацією кольорової плівки та широкоформатним повнокольоровим зображенням.

Для виконання  повнокольорових зображень з роздільною здатністю до 1440 dpi застосовується друк на білій плівці з подальшою ламінацією. Методом широкоформатного сольвентного друку наноситься потрібне зображення, яке згодом наклеюється на автомобіль. Для підвищення терміну служби і захисту від механічних пошкоджень рекламні наклейки ламінують прозорою захисною плівкою. Для специфічних і складних дизайнів можливо також поєднання застосування кольорової плівки і друку.

Рекламні зображення наносяться виключно на чисту знежирену поверхню автомобіля. Технологія поклейки реклами на авто – це складний, що вимагає особливих навичок процес. Самостійно виконати його неможливо. У наших фахівців величезний досвід виконання подібних робіт. Ми виконуємо будь-які види реклами на транспорті – від простої аплікації до обклеювання бортів всього автомобіля з дахом.

Рекламна агенція «Апельсин» пропонує розміщення реклами на маршрутних таксі міста Суми. Наші менеджери підберуть необхідні маршрути і нададуть максимум інформації для розміщення реклами на транспорті. Наші клієнти завжди отримують повний комплекс послуг, просто зателефонуйте нам !!!

ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО ВАШІ ЗАВДАННЯ!

Ми запропонуємо оптимальний для Вас варіант  і прорахуємо вартість.

Залишити відповідь

Контакти

Головний офіс
Україна, м.Суми, пр-т М. Лушпи, 7
т.: +38(050) 307-11-15

Принт-центр
Україна, м.Суми, вул. Соборна, 32
т.: +38(050) 303-40-07